• Parametry

Stanowią podstawowe narzędzie do wykonywania zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego manicure oraz pedicure – pilniki oraz polerki do paznokci. To proste akcesoria, które pomogą skrócić oraz opiłować płytkę, nadając jej pożądany kształt, ale nie tylko. Można ich użyć także do matowienia i wygładzenia płytki, co jest szczególnie ważne przed nałożeniem hybrydy, żelu bądź akrylu. Należy jednak pamiętać, by dopasować gradacje do konkretnego zastosowania.

Pilniki i polerki do paznokci w sklepie Hands Up

Perfekcyjny manicure oraz pedicure wymaga nie tylko cierpliwości i umiejętności, ale też odpowiednich narzędzi. U nas znajdziesz polerki i pilniki do paznokci, które pozwolą nadać płytce pożądaną długość i kształt, a także zmatowić jej powierzchnię przed nałożeniem lakierów czy innych preparatów. Produkty są dostępne w wariantach o różnych kształtach (prosty, łódka, banan), wymiarach i gradacji (80-240 grit), dzięki czemu sprawdzą się do opracowania zarówno paznokci naturalnych, jak i sztucznych.

W asortymencie mamy także nakładki wymienne oraz osnowy do pilników. Przy każdym artykule zamieściliśmy dokładny opis właściwości, parametrów technicznych oraz zastosowania. Gdyby jednak pojawiły się dodatkowe pytania, prosimy o kontakt poprzez formularz “zadaj pytanie” - z chęcią pomożemy w dopasowaniu akcesoriów do indywidualnych potrzeb.

W trosce o maksymalne zadowolenie klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami pilników, polerek i innych akcesoriów kosmetycznych. Należą do nich takie firmy, jak Staleks czy Sunone.