NAILSOFTHEDAY Dual Form Square (Type 2) - górne formy do przedłużania (szeroki kwadrat/migdał), 130 szt

Iłość w opakowaniu 130 szt.
Inny kształt
60.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki od 7.99
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 7.99
Paczkomaty InPost 11.99
Poczta Polska Odbiór w PUNKCIE 11.99
Kurier Pocztex 12.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DPD 16.99
Dostępność Mało

image

NAILSOFTHEDAY Dual Form - przeznaczone do przedłużania paznokci przy minimalnym opiłowaniu. Łuk górnych form pozwala na modelowanie najbardziej naturalnych kształtów paznokci, które naśladują naturalną płytkę paznokcia.

Formy są elastyczne, dobrze trzymają kształt i można je łatwo usunąć po polimeryzacji dowolnym materiałem; nie wyginają się podczas dociskania architektury pęsetą lub specjalnymi cienkimi szczypcami. Nadaje się do stosowania z różnymi rodzajami materiałów: poli-żelem, akrylożelem, żelami budującymi i żelami-galaretkami. Zaawansowany kształt pozwoli stworzyć architekturę paznokci bez wysiłku nawet początkującym w modelowaniu.

Type 1 - nowoczesny migdał, 120 szt. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 2 - szeroki kwadrat/migdał, 130 szt. Zestaw 130 sztuk zawiera 13 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 3 - stiletto/almond, 120 sztuk. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 4 - zaokráglony kwadrat, 120 sztuk. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 5 - kwadratowe, 120 sztuk. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 6 - łukowaty kwadrat do częściowej korekty/przedłużania, 120 sztuk. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 7 - kwadrat do przedłużania średniej długości, odpowiedni do paznokci rosnących w dół, 120 sztuk. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

Type 8 - balerina, 120 sztuk. Zestaw 120 sztuk zawiera 12 rozmiarów, co ułatwia dobranie odpowiedniego kształtu do każdej płytki paznokcia.

JAK UŻYĆ

  1. odtłuść płytkę paznokcia; 
  2. nałożyć elastyczną warstwę z bazy Builder base strong gelScotch base lub Rubber base i utwardzać przez 90 sekund;
  3. wybierz tips o odpowiednim rozmiarze do płytki paznokcia i nałóż wybrany materiał modelujący na jego wewnętrzną stronę, zalecamy zastosowanie żelu budującego NAILSOFTHEDAY Camouflage builder gel, Smart Jelly gel, Ariel builder gel, Shell builder gel lub Build gel Flower/Potal. Przymocuj do płytki paznokcia za pomocą lampy do paznokci NAILSOFTHEDAY lub klipsa. Polimeryzować w lampie 36/48 W przez 1-2 minuty (w zależności od wybranego materiału, długości i grubości). Po całkowitym spolimeryzowaniu materiału, zdejmij tipsy delikatnie ściskając je z boków w celu szybkiego usunięcia. Dopasuj kształt za pomocą pilnika i frezu z karbidu, a następnie przytnij grubość pod paznokciem. Usuń pozostałą dyspersję i pył z gotowego paznokcia za pomocą specjalnego płynu.
  4. zalecamy pokrycie No stress top no wipe.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia