Naklejki wodne na paznokcie

  • Parametry

Manicure ze zdobieniami bywa czasochłonny i wymaga cierpliwości oraz wyjątkowych zdolności. Mamy jednak rozwiązanie, które pozwoli stworzyć piękną stylizacją paznokci i to bez większego nakładu czasu. To naklejki wodne, które zmienią manicure w mgnieniu oka. Zebraliśmy w jednym miejscu ponad 100 zestawów oryginalnych folii z nadrukowanymi wzorkami. Różnorodność kolorów i motywów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wyjątkowe naklejki wodne na paznokcie

Rozwiązanie to jest idealne na użytek własny, a także dla początkujących stylistek. Na pomalowaną wcześniej płytkę wystarczy zaaplikować folię z wzorkami. W tym celu należy odłożyć naklejki wodne na paznokcie na wacik bezpyłowy nasączony ciepłą wodą i poczekać aż folia zacznie odchodzić od papierka, a następnie umieścić ją na płytce za pomocą pęsety. Na koniec warto utrwalić efekt poprzez nałożenie cienkiej warstwy bazy lub topu.

Oryginalne stylizacje paznokci na każdą okazję

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrafią być oczekiwania oraz preferencje klientek. Dlatego zadbaliśmy o różnorodność asortymentu. W ofercie mamy zarówno klasyczne, czarne wzorki, jak i we wszystkich kolorach tęczy. To także bogactwo motywów - kwiaty, morskie, jesienne, letnie, motyle, orientalne, napisy, owoce, pop-art, śnieżynki, sylwetki, twarze, tropikalne, zwierzęta, świąteczne... To tylko część naszych propozycji!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty naklejek wodnych na paznokcie. Przy każdym zestawie znajdują się zdjęcia oraz dokładny opis właściwości i sposobu aplikacji.