Bazy i topy

Hej, paznokciowe czarodziejki! Chcecie poznać sekret długotrwałego i olśniewającego manicure? Nasze bazy i topy hybrydowe to jak magiczne zaklęcia w buteleczkach! Dzięki nim, Twój lakier będzie trzymał się jak przyklejony (ale bez kleju, obiecujemy!) i błyszczał jak diament w słońcu.

Nasze bazy sprawią, że lakier będzie miał solidny fundament, a topy dodadzą mu blasku i ochrony przed codziennymi przygodami (czytaj: zmywanie naczyń, pisanie na klawiaturze, ratowanie świata). Nie musisz być profesjonalną stylistką, żeby osiągnąć efekt WOW – wystarczy nasza baza, top i trochę Twojej magii!

Więc na co czekasz? Wskocz w świat idealnego mani i spraw, by Twoje paznokcie były gotowe na każdą przygodę!

  • Parametry

W sklepie internetowym Hands Up zaopatrzysz się w profesjonalne hybrydy do paznokci z brokatem lub bez w wielu interesujących wersjach. Oferujemy również bazy oraz topy, które powinny znaleźć się w asortymencie każdej amatorskiej i zawodowej manicurzystki. Zebrane w tej kategorii produkty pozwolą Ci wykonać stylizacje, które będą modne, estetyczne i jednocześnie bardzo solidne – sprawdź koniecznie!

Wykonywanie hybrydy na paznokciach to złożony proces, który wymaga użycia różnorodnych specyfików. Prezentowane tutaj bazy pozwolą utrwalić Twoją stylizację, z kolei z pomocą topów np. z brokatem nadasz jej odpowiedni wygląd oraz kolor. Wszystkie preparaty do manicure hybrydowego znajdziesz w ofercie Hands Up w rozmaitych wersjach. Masz do dyspozycji wyroby kosmetyczne Kinetics, Dark, F.O.X. i wielu innych, cenionych producentów.