Plastikowa klamra zaciskarka do zaciskania tunelu

Klamra do zaciskania łuku paznokcia podczas przedłużania.

1,00 zł
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki od 7,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł
ORLEN Paczka 7,99 zł
Paczkomaty InPost 11,99 zł
Poczta Polska Odbiór w PUNKCIE 11,99 zł
Kurier Pocztex 12,99 zł
Kurier InPost 15,99 zł
Kurier DPD 16,99 zł
Dostępność Mało

Klamry do kształtowania paznokci: magia precyzji w Twoich rękach!

Przedstawiamy klamry do zaciskania łuku, które staną się Twoim niezbędnym narzędziem w kreowaniu doskonałych paznokci. Stworzone specjalnie z myślą o profesjonalistach, jak i amatorach sztuki paznokcia, nasze klamry do zaciskania łuku są idealne w pracy z akrylem oraz żelem.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi, klamry te umożliwiają precyzyjne i łatwe formowanie idealnego tunelu paznokcia. Wykonane z wysokiej jakości plastiku, są trwałe i łatwe w użyciu, zapewniając jednocześnie delikatne trzymanie płytki paznokcia.

Z tą nieocenioną pomocą, Twoje paznokcie osiągną perfekcyjny, profesjonalny wygląd, jaki zawsze chciałaś uzyskać. Nie tylko ułatwią Ci pracę, ale także pozwolą Ci wyrazić swoją kreatywność bez ograniczeń.

Zainwestuj w klamry do zaciskania łuku i odkryj, jak prosto i efektywnie można kształtować paznokcie, osiągając rezultaty godne salonu piękności.

Długość: 31 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia